REKLAMA

Biesiada Kasztelańska w Płocku, a u nas specjalne fartuchy

REKLAMA

W najbliższą niedzielę na płockim Stadionie Miejskim kolejny raz odbędzie się Biesiada Kasztelańska. To impreza, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Gromadzi nie tylko lokalne społeczności, ale również okolicznych gości. Tym razem gościem specjalnym, a zarazem gwiazdą wieczoru będzie zespół Bajm, a także Stachursky. Mamy dla Was z tej okazji konkurs.

Jak co roku, oprócz serii koncertów, organizatorzy przygotowali również moc innych atrakcji i pierwszą w tym sezonie nowość – konkurs na Kasztelańskiego Mistrza Grillowania. Poprowadzi go i zwycięzców wybierze sam Grzegorz Łapanowski – znany kucharz, gwiazda turniejów i programów kulinarnych.

Pojawią się stoiska i kramy, na których będzie można spróbować grillowanych specjałów, przygotowanych specjalnie na tą okazję. Temu wszystkiemu będzie towarzyszyć oczywiście muzyka. Na godzinę 15.30 przewidziany jest koncert Jacka Stachurskiego, potem kolejno Marcus P., Top One i na końcu największa gwiazda, czyli Bajm z Beatą Kozidrak na czele.

Biesiady Kasztelańskie to cykl imprez, które od lat, z wciąż niesłabnącym powodzeniem są organizowane w wybranych miastach Północnego Mazowsza oraz Kujaw. Płock jest pierwszym miastem na tegorocznej trasie Kasztelana.

Konkurs

fartuch_biesiadaDla tych, którzy już dziś chcieliby poczuć nastrój nadchodzącej imprezy, mamy przygotowany wyjątkowy konkurs, w którym do zdobycia są specjalne fartuchami do grillowania z wyposażeniem. Aby je zdobyć, wystarczy być kreatywnym i udzielić odpowiedzi na hasło konkursowe, które brzmi:„Podpowiedz Grzegorzowi Łapanowskiemu, czego nie powinno zabraknąć na Kasztelańskim Grillu”.

Spośród wszystkich zgłoszeń wyłonimy 3 najbardziej twórcze odpowiedzi, których autorzy otrzymają nagrody od Kasztelana.

Konkurs potrwa do 23 czerwca, do godz. 15, a zgłoszenia należy przesyłać na adres: monika.prusaczyk@petronews.pl. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości mailowej. Powodzenia!

Monika Prusaczyk

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU