Biegali po Grodzkiej. Z siekierą…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

O niecodziennym zdarzeniu powiadomiła nas czytelniczka, która w wielkanocną niedzielę widziała mężczyznę, biegającego z siekierą i grożącego osobom wychodzącym z jednego z lokali przy ul. Grodzkiej. Jak się okazało, sprawców zamieszania było dwóch.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 27 marca, ale dopiero dzisiaj potwierdziliśmy tę informację u rzecznika płockiej policji.

– Mężczyzna, po bójce w klubie, wrócił po około godzinie – relacjonuje nasza czytelniczka. – Nie dał ludziom i pracownikom wyjść z klubu na Grodzkiej, bo biegał z siekierą i zaatakował grupkę ludzi wychodzących z tego lokalu… – dodaje.

– Faktycznie doszło do takiego zdarzenia – potwierdza Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Zatrzymano w tej sprawie dwóch mężczyzn, 18-letniego i 34-letniego, mieszkańców Płocka. Dalsze czynności w ich sprawie podejmie prokurator, który zadecyduje, czy będą odpowiadać z art. 159 kk, czyli pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia – dodaje.

Zgodnie z tym artykułem, mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Nie mamy informacji, czy ktoś w tym zdarzeniu został ranny.

Podziel się:

4 komentarze

 1. W klubie się na***ał i ochroniarze go chcieli wyprowadzić, zaczął się rzucać, powstała bójka, w końcu ochroniarzom udało się go wynieść za chabety z lokalu, po czym wrócił po godzinie z kolegą z siekierą i nożem.
  Już? :)
  Poza tym na samym alko to oni nie byli.. ;)

 2. Ale jak to się zaczęło i kto zaczął jako pierwszy to już nikt nie widział i nie słyszał, nie popieram takiego zachowania ale ci panowie się bronili po tym jak zaatakowało ich kilku kolesi którzy teraz udają wielce poszkodowanych. Najpierw zaczynają, prowokują a potem na policję donoszą i robią z siebie ofiary. Mleka się mogli napić a nie alkoholu!!!!

  • Zaatakowało ich może kilku “kolesi”, ale jak wrócili po godzinie, to przyczepili się do przypadkowej dziewczyny, na przywitanie uderzając ją z pięści w twarz, a następnie atakowali dwóch mężczyzn którzy stanęli w jej obronie. Tych dwóch panów zostało pociętych przez “bohaterów” artykułu.

   Panowie z siekierą i maczetą mogli burgera zjeść a nie ćpać cokolwiek tam postanowili wciągnąć, bo trzeźwi ani nawet zwyczajnie pijani to oni nie byli.

   Proponuję również pisać więcej wykrzykników, na pewno doda to wagi Pana/Pani wypowiedziom.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji