Bezpłatny dostęp do norm dla Płocka

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej wykupiła licencję na dostęp do norm on-line Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Baza umożliwia przeglądanie pełnych tekstów wszystkich aktualnych i archiwalnych Polskich Norm.

Baza ma służyć nie tylko studentom i pracownikom naukowym Politechniki Warszawskiej, lecz skorzystać z niej mogą również przedstawiciele samorządu terytorialnego i pracownicy samorządowi, lokalni przedsiębiorcy oraz wszyscy zainteresowani mieszkańcy Płocka i okolic. Dostępne normy można przeglądać na miejscu bez możliwości kopiowania i drukowania, w Bibliotece PW w Gmachu Głównym Politechniki przy ul. Łukasiewicza.

Filia Biblioteki Głównej PW w Płocku jest największą naukowo-techniczną biblioteką na północno-zachodnim Mazowszu. Świadczy usługi dla społeczności akademickiej i mieszkańców Płocka, wspierając działalność dydaktyczną, badawczą i edukacyjną. Obok tradycyjnych zbiorów z różnych dziedzin nauk, szczególnie z budownictwa, mechaniki, inżynierii środowiska, chemii i ekonomii, możemy znaleźć ogromne zasoby elektroniczne, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Biblioteka liczy ponad 60 tys. druków zwartych i 130 tytułów czasopism, z czego znaczna ilość dostępna jest również w wersji elektronicznej.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji