REKLAMA

Bezpłatne warsztaty „Mamo to ja” w Płocku

REKLAMA

Już 14 marca w Płocku odbędą się bezpłatne warsztaty „Mamo to ja”. Wydarzenie zostało podzielone na dwie kategorie: „Będę mamą” – skierowane dla kobiet w ciąży oraz „Jestem mamą”, przeznaczone dla rodziców maluszków, które nie skończyły pierwszego roku życia.

PowiązaneTematy

Warsztaty „Będę mamą” rozpoczną się o godz. 17  i potrwają do 20.30. Podczas spotkania omówione zostanie żywienie niemowląt. Zostanie poruszona dyskusja dotycząca bankowania krwi pępowinowej, jak zapewnić dziecku zdrowy, nieprzerwany sen oraz bezpieczeństwo mamy i dziecka w podróży. Ważnym elementem spotkania będzie rozmowa, dotycząca szczepień oraz jak naturalnie i skutecznie zadbać o zdrowie podczas ciąży.„Jestem Mamą” to warsztaty dla rodziców dzieci 0-1 lat. Rozpoczną się o godz 10.30 i potrwają do 14.30. Podczas spotkania zostanie omówiony temat żywienia dzieci po 1. roku życia, jak zapewnić dziecku zdrowy i spokojny sen, zdrowy brzuszek – zdrowy maluszek. Nie obędzie się bez dyskusji na temat szczepień dziecka. Ważnym elementem warsztatów będzie omówienie pierwszej pomocy związanej z zakrztuszeniem oraz resuscytacją. Ekspertki pokażą jak wspierać rozwój dziecka przez zabawę oraz jak zadbać o zdrowie dziecka.

Podczas spotkania będzie możliwość wypożyczenia chust do noszenia dzieci. Dla maluchów przewidziano kącik z mnóstwem zabawek, a dla mam wygodne przewijaki, mokre chusteczki i pieluszki. Dla uczestników warsztatów zostaną rozdane upominki i będzie mały poczęstunek. Najaktywniejsi uczestnicy zostaną nagrodzeni niespodzianką.
Uczestnictwo w warsztatach, które odbędą się 14 marca w płockim Hotelu Herman, przy ul. Sienkiewicza 30, należy potwierdzić poprzez zapisanie się na dane zajęcia, wchodząc na stronę rejestracji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Eliza says:

    Też byłam! Fajna sprawa, ciekawe tematy były poruszane. Mogłyby być częściej takie akcje :)

  2. Kasia says:

    Bardzo polecam! Byłam na bloku Będę Mamą i są naprawdę interesujące tematy, a do tego konkursy z fajnymi nagrodami od Fisher Price!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU