REKLAMA

Bezpłatne półkolonie z nauką angielskiego. Zapisy wkrótce

REKLAMA

Dwa turnusy bezpłatnych półkolonii ruszą w sierpniu dla małych mieszkańców Płocka. Dzieci podczas zabaw będą miały okazję nauczyć się języka angielskiego, ale i skorzystać z warsztatów jogi, zajęć z robotyki czy nauki wakeboardingu.

Pięćdziesiąt dzieci będzie mogło skorzystać z bezpłatnych półkolonii językowych, organizowanych przez PKN ORLEN wraz z Centrum Edukacji GRUPA ORLEN. Zajęcia, organizowane w ramach programu WAKACJE z ORLENEM, przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-11 lat.

Organizatorzy zaplanowali dwa turnusy: 19-23 sierpnia oraz 26-30 sierpnia. Zajęcia będą odbywały się w godzinach 8-16.

– Zajęcia będą obejmowały nie tylko naukę języka angielskiego, ale także zabawę na świeżym powietrzu – tłumaczą organizatorzy. – Nauczyciele zaplanowali m.in. lekcje zdrowego żywienia połączone z warsztatami jogi, zajęcia z robotyki, naukę wakeboardingu i wspólne zabawy na plaży, podróż Ciuchcią Tumską oraz wizytę w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej. Uczestnicy półkolonii będą również pokonywać przeszkody w parku linowym – wymieniają.

Nie zabraknie, oczywiście, nauki języka. – Na każdy dzień została zaplanowana solidna dawka angielskich słówek i wyrażeń, nawiązująca tematycznie do zaplanowanych atrakcji. Odwiedzimy angielską restaurację, poznamy słówka niezbędne na wakacyjnych wojażach, a także „polecimy” samolotem na zagraniczną wycieczkę – zachęcają organizatorzy.Dzieci będą miały zapewniony także jednodaniowy obiad oraz podwieczorek. Zajęcia będą odbywały się w siedzibie Centrum Edukacji GRUPA ORLEN przy Al. Kobylińskiego 25 w Płocku.

O kwalifikacji dziecka do udziału w półkoloniach będzie decydować kolejność składanych wniosków. Karty zgłoszeniowe wraz z oświadczeniem o wykorzystaniu wizerunku uczestników półkolonii oraz szczegółowe informacje, w tym Regulaminy Półkolonii, udostępnione są na stronie internetowej centrumedukacji.pl.

Rekrutacja na półkolonie (przyjmowanie kart zgłoszeniowych) odbędzie się w dniu 2 lipca w godzinach 16-18 w Domu Technika przy ul. Kazimierza Wielkiego 41.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU