Bezpieczny dojazd do schroniska? Jest szansa

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pisaliśmy niedawno o drodze przez mękę, jaką muszą znosić kierowcy, którzy chcą dojechać do płockiego schroniska dla zwierząt. Być może ich samochody będą mniej narażone na zniszczenie zawieszenia.

Radni Tomasz Kominek i Michał Sosnowski złożyli interpelację, w której proszą o naprawę nawierzchni ulicy Parowej, która prowadzi do schroniska w Płocku.

– Miejski Zarząd Dróg w Płocku, w ramach bieżącego utrzymania dróg, wykona w terminie do 14 sierpnia br. naprawę przedmiotowej drogi z płyt betonowych – informuje wiceprezydent Roman Siemiątkowski, w zastępstwie wiceprezydenta ds. inwestycji.

Oznacza to, co prawda, że nowej nawierzchni tam nie będzie (a bardzo przydałaby się asfaltowa), ale dobre i to…

Radni wnioskowali również o zainstalowanie kamery w pobliżu schroniska, ze względu na proceder przywiązywania zwierząt do drzew przez właścicieli, w przypadku odmowy przyjęcia psów do schroniska.

– Montaż kamery w pobliżu schroniska zostanie wzięty pod uwagę przy kolejnym etapie rozbudowy monitoringu oraz zostanie poddany konsultacji przez policję i straż miejską – informuje wiceprezydent.

Kiedy będzie kolejny etap rozbudowy monitoringu? Tego w odpowiedzi na interpelację nie ma, jednak temat będziemy kontynuować.

Czy schronisko doczeka się naprawy drogi?

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji