Bezpieczna ankieta od płockiej straży miejskiej

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Straż Miejska w Płocku chce zapoznać się z opinią płocczan na temat bezpieczeństwa w naszym mieście. Funkcjonariusze kierują do mieszkańców anonimową ankietę, za pomocą której chcą pozyskać informacje, dotyczące między innymi rodzaju zagrożeń występujących na poszczególnych osiedlach.

Celem akcji jest wzrost bezpieczeństwa na płockich osiedlach. Według relacji Jolanty Głowackiej, rzeczniczki płockich strażników, tylko w lutym Straż Miejska dokonała aż siedmiuset interwencji, nie licząc tych, które mieszkańcy zgłaszali nie telefonicznie, a bezpośrednio u funkcjonariuszy. Uzyskane za pomocą ankiety informacje mają pozwolić na dostosowanie pracy strażników miejskich do oczekiwań płocczan, a tym samym mają przyczynić się do poprawy poczucia bezpieczeństwa oraz ładu i porządku publicznego.

Ankietę do 20 kwietnia można wypełnić w jednostce straży przy ulicy Otolińskiej 10 lub nadesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres rzecznik@strazmiejska.plock.eu. Papierową formę dokumentu można pobrać ze strony płockiej straży miejskiej lub wziąć z siedziby rady każdego osiedla i wrzucić ją do jednej ze skrzynek, znajdujących się w portierniach urzędu miasta.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji