REKLAMA

Bezbramkowy remis Królewskich [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Mecz z Wilgą Garwolin w rundzie jesiennej nie należał do przyjemnych dla drużyny Królewskich. Nie inaczej było w sobotnie popołudnie, kiedy to płocczanki podejmowały u siebie rywala z Garwolina. Pomarańczowe zanotowały piąty remis w zbliżającym się do końca sezonie.

Początek spotkania był bardzo emocjonujący. Pomarańczowe od pierwszego gwizdka zaczęły atakować bramkę drużyny gości. W 8. minucie koronkową akcję zakończyła Dominika Przybyszewska, jednak jej uderzenie minimalnie minęło lewy słupek bramki. Płocczanki próbowały narzucić przeciwnikowi swój styl gry – niestety, bezskutecznie.

Kontrowersyjna decyzja, która wpłynęła na losy tego meczu, wydarzyła się w 26. minucie. Po podaniu Dominiki Przybyszewskiej, w sytuacji sam na sam z bramkarką znalazła się Klaudia Łyzińska, która została sfaulowana. Królewskim należał się w tej sytuacji rzut karny, jednak arbiter główny uznał, że wszystko było zgodnie z przepisami.

W drugiej części meczu na boisku pojawiła się Dominika Janicka, zmieniająca Julię Krawczyk. Dla Julii był to pierwszy oficjalny mecz w pomarańczowych barwach. Ta część spotkania upłynęła na walce z twardo grającymi rywalkami, dość wysoką temperaturą i zmęczeniem. Jedynym poważnym zagrożeniem bramki Królewskich było uderzenie w 58. minucie spotkania, z którym poradziła sobie Marta Hućko, bramkarka Pomarańczowych. Chwilę później zmęczoną Klaudię Łyzińską zastąpiła Aleksandra Wilamowska. Wynik do końca nie uległ zmianie i mecz zakończył się bezbramkowo.KS Królewscy Płock – GKS Wilga Garwolin 0:0

Skład: Marta Hućko – Daria Kusa, Marta Majerowska (C), Natalia Marciniak, Kinga Lisiewska – Daria Przybysz, Dominika Przybyszewska – Julia Krawczyk (41. Dominika Janicka), Klaudia Łyzińska (63. Aleksandra Wilamowska), Daria Nowak – Angelika Materek.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU