Będzie można składać wnioski o wymianę starych pieców

REKLAMA

Niespełna miesiąc będą mieli płocczanie na składanie wniosków o dofinansowanie wymiany starych pieców węglowych na nowe, ekologiczne. Warto się spieszyć, dotacje będą udzielane jedynie do wyczerpania środków przeznaczonych na program.

Od 6 do 29 czerwca płocczanie będą mogli zgłaszać się do ratusza o dofinansowanie wymiany starych pieców węglowych na nowe, ekologiczne. Dotacje będą udzielane do chwili wyczerpania pieniędzy przeznaczonych na ten cel w tym roku. Wnioski, które nie załapią się na dotację z tegorocznych środków, przejdą automatycznie do kolejki na rok przyszły.

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami trzeba składać w Biurze Obsługi Klienta w ratuszu na stanowisku nr 6 lub wysłać pocztą pod adres: Urząd Miasta Płocka Wydział Kształtowania Środowiska Stary Rynek 1, 09-400 Płock. Urząd przyjmuje za datę wpłynięcia wniosku dzień, w którym dotarł on do ratusza.

PowiązaneTematy

Wniosek jest do pobrania na stronie w zakładce „MIASTO”, podzakładce „Ochrona Środowiska”. Formularz jest także dostępny w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Płocka na stanowisku nr 6. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 24 364-55-55.