REKLAMA

Będzie drugi sezon serialu „Pod powierzchnią”. Ile zapłaci Płock?

REKLAMA

Wiadomo już, że trwają prace nad drugim sezonem serialu TVN „Pod powierzchnią”. Część ujęć kręcono w budynku płockiego ratusza, a serial zobaczymy na ekranach jesienią. Czy miasto ponownie zapłaciło za osadzenie akcji w Płocku?

Jak poinformowała telewizja TVN, w Płocku trwają prace na planie drugiego sezonu serialu „Pod powierzchnią”, który na ekranach zobaczymy jesienią tego roku. W rolach głównych wystąpią Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat i Maria Kowalska.

To wówczas rozstrzygnie się czy Marta Gajewska przeżyje, gdzie uciekną Ola z Jankiem, co stanie się z Maćkiem Kostrzewą, no i czy Bartosz Gajewski kolejny raz okłamie swoją żonę.

PowiązaneTematy

– Będziemy kontynuować „Pod powierzchnią” – potwierdza Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. – Raczej będzie to znowu 7-8 odcinków, nie pełny 13-odcinkowy sezon – zapowiada.

Akcja serialu ponownie będzie osadzona w Płocku, a głównym wątkiem będzie zaginięcie Marty i Bartka. Rodzice będą usiłowali dowiedzieć się, dlaczego ich opiekunka (z którą Bartek miał romans) uprowadziła dziecko.

Zdjęcia mają potrwać do marca br., ponownie będą kręcone nie tylko w Płocku, ale i w Warszawie. Zobaczymy także nowych aktorów, w tym Jacka Poniedziałka, Katarzynę Kwiatkowską czy Dorotę Kolak.

Przypomnijmy, że do poprzedniego sezonu Płock dopłacił 200 tys. zł. Czy tym razem będzie podobnie?

– Miasto zawarło umowę na lokowanie Płocka w II serii serialu „Pod powierzchnią” na kwotę 200 tys. zł brutto – poinformował nas zespół ds. współpracy z mediami Urzędu Miasta Płocka.

Czy w innym przypadku twórcy zmieniliby lokalizację bohaterów serialu? No cóż, widocznie nas stać…

Płock „zagra” w serialu. Czy wystąpi ktoś ze znanych polityków?