REKLAMA

Będą szukać pokemonów w Mazovii

REKLAMA

W najbliższy weekend Galeria Mazovia zaprasza wszystkich, którzy bawią się w łapanie pokemonów. Czekają tam na nich wyjątkowe okazy i sporo atrakcji.

Pokemony w Galerii MazoviaZabawa rozpocznie się 30 lipca o godzinie 10 i potrwa aż do godz. 20, w tych samych godzinach będzie w niedzielę, 31 lipca. – Nasi Poke Masterzy ubrani w koszulki Mazovii będą aktywować przywoływacze co pół godziny! Cały świat gra w Pokemon Go, więc bawimy się również i my – zachęcają organizatorzy.

PowiązaneTematy

Jedną z uczestniczek i współorganizatorką imprezy będzie Kinga Koziorowska, z którą mieliśmy okazję rozmawiać przygotowując artykuł o tej aplikacji, która bije rekordy popularności na całym świecie.

– Dostałam propozycję współpracy od AdAstry, agencji obsługującej marketingowo galerie handlowe w Polsce, która m.in. specjalizuje się w bezpiecznych eventach Pokemon GO! – tłumaczy Kinga. – AdAstra ma sieć kontaktów regionalnych do specjalistów różnego rodzaju, w tym przypadku event managerów – zapalonych graczy w Pokemon GO w jednym. Będziemy przez cały ten weekend w Galerii Mazovia w godzinach 10-20. Będziemy opowiadać zainteresowanym o grze i fenomenie Pokemon GO oraz zachęcać do wspólnej gry – uśmiecha się Kinga.

Jeśli chcecie poznać szczegóły tej akcji, zajrzyjcie na Facebook’a Galerii Mazovia oraz na wydarzenie Lury za 14 500 kredytów w Galerii Mazovia.

Pokemon Go – gra, która pokonała Facebooka również w Płocku