REKLAMA

Bardzo nie chcieli wrócić do szkoły… Wandale w podstawówce

REKLAMA

Do dwóch wypadków i 19 kolizji doszło w miniony weekend na terenie Płocka i powiatu płockiego. Zatrzymano też 3 nietrzeźwych kierujących, a 31 osób doprowadzono do izby wytrzeźwień. Widocznie zniechęceni szkołą byli również wandale…

Do dwóch wypadków doszło w piątek, 5 stycznia. Pierwszy miał miejsce w Płocku na ul. Czwartaków.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem marki Toyota, 27-letnia kobieta, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu citroenem, 32-letniemu mężczyźnie – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zderzenia, pasażerka toyoty doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala – dodaje rzecznik.

O drugim wypadku, do którego doszło na terenie powiatu, w Wyszogrodzie, już informowaliśmy. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem volvo, 37-letni mężczyzna, nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył opla, którym kierowała 44-letnia kobieta. Opel siłą uderzenia został zepchnięty na przeciwległy pas ruchu, gdzie został uderzony przez nadjeżdżający z przeciwka samochód ciężarowy Iveco. W wyniku zdarzenia, kierująca oplem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

Zderzenie dwóch tirów z osobówką. Utrudnienia na drodze krajowejKierowców, którzy zdecydowali się na jazdę z promilami, zatrzymano: w Płocku na al. Kilińskiego i ul. Reja oraz na terenie powiatu, w Drobinie.

5 stycznia w Popłacinie włamano się do domu, z którego skradziono biżuterię oraz pieniądze. Wartość strat wyniosła ok. 900 zł.

6 stycznia natomiast uaktywnili się przeciwnicy uczęszczania do szkoły. W Płocku przy ul. Czwartaków, nieznani jeszcze sprawcy wybili szybę w drzwiach wejściowych do szkoły. Wartość strat to około 2 tys. zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU