REKLAMA

Bajkowe postaci pojawią się w szpitalach

REKLAMA

Program stażowy „Energia dla przyszłości”, serwis nie tylko dla kierowców oraz testy bloku gazowo-parowego – to najważniejsze tematy najnowszego serwisu informacyjnego.

Energia dla przyszłości
To nazwa programu stażowego, organizowanego przez Ministerstwo Energii. Studenci, aplikujący do programu, będą spędzać najbliższe miesiące w różnych obszarach spółek Skarbu Państwa, w tym PKN ORLEN.

PowiązaneTematy

Nowy portal dla kierowców
Strona orlen.pl została odświeżona, dostosowana również do użytkowników mobilnych.
– Przedstawiliśmy ofertę produktów dostępnych na stacjach Orlen, a także zaprezentowaliśmy szeroki wachlarz promocji cenowych, w tym regionalnych, a wszystko to w sposóv czytelny, przyjazny i przede wszystkim intuicyjny – mówi Katarzyna Tomaszewska z Zespołu Promocji Produktów Pozapaliwowych. – Zadbaliśmy również o wygodę użytkowników niedowidzących, wprowadzając wersję kontrastową oraz możliwość powiększania czcionki – dodaje.

W nowym bloku jest moc
Blok gazowo parowy PKN ORLEN przeszedł pozytywnie kolejny test, osiągając moc nominalną około 600 MgW przy pracującej turbinie gazowej i parowej.
Blok w Płocku może pracować z wyłączoną lub włączoną turbiną parową.

Z myślą o dzieciach
ORLEN wraz z Teatrem Dramatycznym w Płocku organizuje akcję dobroczynną z okazji Mikołajek. ORLEN jest partnerem po raz drugi. Paczki z prezentami trafią do dzieci przebywających w szpitalu w Płocku i w Gostyninie, a także do świeżo wyremontowanych przez wolontariuszy świetlic na oddziałach dziecięcych w szpitalu wojewódzkim.

PKN ORLEN zachęca do udziału w akcji – w teatrze trwa zbiórka prezentów dla chorych dzieci.
Chętni do udziału w tej akcji mogą zgłosić się na adres wolontariat@orlen.pl lub telefonicznie: 24 256-68-92.

Podsumowanie wolontariatu grantowego
Pracownicy Biura Techniki wsparli placówkę opiekuńczo-wychowawczą we Franciszkowie, niedaleko Gostynina. Ogrom potrzeb przewyższył kwotę otrzymanego grantu, dlatego wolontariusze zaczęli od najpilniejszego zadania, czyli wyremontowania części korytarza.

– Bardzo się cieszę, że są jeszcze ludzie, którzy pomagają bezinteresownie – mówi Joanna Szymańska, dyrektor placówki opiekuńczo-wychowawczej we Franciszkowie. – Wiem, że to jest praca tych osób od rana do wieczora – dodała.

To tylko jeden z wielu zrealizowanych przez wolontariuszy PKN ORLEN grantów.