Awaria na Dobrzyńskiej. Wyznaczono objazdy

REKLAMA

Kierowcy, którzy udają się w kierunku ul. Dobrzyńskiej, mogą spodziewać się utrudnień w ruchu, spowodowanych awarią magistrali sieci ciepłowniczej, która zasila szpital wojewódzki.

Awaria ma miejsce w rejonie skrzyżowania ulic Medyczna-Dobrzyńska. Przewidywane utrudnienia mają potrwać od dzisiaj, 20 września od godziny 18 do niedzieli 22 września, do późnych godzin wieczornych. Ograniczenia w ruchu wystąpią na odcinku ulicy Dobrzyńskiej (droga wojewódzka nr 559) od skrzyżowania z ulicą Medyczną do Ronda Grabskich, tj. ulic Gałczyńskiego i Na Skarpie.

PowiązaneTematy

Wyłączonym odcinkiem ulicy Dobrzyńskiej będą mogły poruszać się wyłącznie autobusy komunikacji zbiorowej, służb miejskich i pojazdów uprzywilejowanych. Pozostali kierowcy będą musieli korzystać z wyznaczonych objazdów. Dla pojazdów, jadących do centrum z kierunku Lipno, a także od skrzyżowania z ulicą Zglenickiego, wyznaczono objazd ulicami: MEDYCZNA – SZPITALNA – KAZIMIERZA WIELKIEGO, zaś pojazdy jadące od strony centrum w kierunku Winiar i kierunku na Lipno (drogą 559) korzystać będą z objazdu ulicami DOBRZYŃSKA – KAZIMIERZA WIELKIEGO – SZPITALNA – MEDYCZNA.