Autobus potrącił kobietę. “Zbiło się lustro”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak poinformowała nas czytelniczka, w poniedziałek rano autobus Komunikacji Miejskiej w Płocku potrącił kobietę na pasach tuż przy Stanisławówce. Piesza miała zielone światło.

Do zdarzenia doszło 9 października około godz. 8.30.

– Autobus linii 35 potrącił kobietę na pasach. Zahaczył ją lusterkiem w głowę. Lustro całe się zbiło. Byłam pasażerką tego autobusu – informuje nas czytelniczka.

Kobieta, która była świadkiem wydarzenia dodaje, że pokrzywdzona miała zielone światło i przechodziła na przejściu dla pieszych.

– Kobieta została trącona lusterkiem. Na miejscu kierowca Komunikacji Miejskiej chciał udzielić jej pomocy, ale poszkodowana stwierdziła, że nic jej nie jest i oddaliła się od miejsca incydentu – poinformował nas rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

Podobną informację przekazała Kinga Wochowska z Komunikacji Miejskiej. Jak wyjaśniła, kierowca napisał już oświadczenie z tego zdarzenia, zgodnie z którym kobieta uderzona lusterkiem powiedziała, że nic jej się nie stało. Według relacji kierowcy, kobieta przyznała, że się zagapiła, odmówiła też wezwania karetki, gdyż spieszyła się do pracy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji