REKLAMA

Auto wbiło się w drzewo, ranny młody kierowca

REKLAMA

W ciągu ostatniej doby płoccy policjanci interweniowali przy jednym wypadku, dostali zgłoszenie o kradzieży saszetki i odnotowali dziesięć kolizji.

Jak informowaliśmy, 13 czerwca o godzinie 6.30 doszło do wypadku w miejscowości Psary (gmina Drobin). Młody kierowca rozbił auto o drzewo i z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

– Policjanci wykonujący czynności wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem BMW, 21-latek, z powiatu płockiego, jadący w kierunku Drobina, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w drzewo – informuje sierż. szt. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku.

Poważny wypadek w gminie Drobin. Kierowca zakleszczony w pojeździe

PowiązaneTematy

Tego dnia policjanci odnotowali w sumie 10 kolizji, z czego 2 miały miejsce na obszarze powiatu. Funkcjonariusze doprowadzili do izby wytrzeźwień 4 osoby, które nadużyły alkoholu.

W czwartek Komenda Miejska Policji w Płocku otrzymała zgłoszenie o kradzieży saszetki wraz z pieniędzmi, telefonem i dokumentami. Do zdarzenia doszło przy ul. Pszczelej. Szacowana wartość strat to 650 zł.

Gdzie radar?

14 czerwca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem od 22 do 6 na terenie Płocka.