Audioriver coraz bliżej. Na plaży trwają już przygotowania

REKLAMA

Już za tydzień rozpocznie się Festiwal Świata Niezależnego Audioriver 2013. W Płocku wystąpią takie gwiazdy jak: Paul Kalkbrenner, Richie Hawtin, Netsky, Rudimental czy Őszibarack i wielu, wielu innych. Na plaży rozpoczęły się już przygotowania do imprezy.

Audioriver to jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej w Europie. W Płocku organizowany jest od 2006 roku. Organizatorzy zamknęli już line up wykonawców tegorocznej edycji imprezy. Na płockiej plaży wystąpią m.in.: Paul Kalkbrenner, Richie Hawtin, GusGus, Netsky, Rudimental, Dirtyphonics, Mr. Oizo, Gesaffelstein, Jeff Mills, Lusine, Ed Rush, Karin Park, Minilogue, Tale Of Us i wielu innych. Ósma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 26-28 lipca.

PowiązaneTematy

Na tydzień przed rozpoczęciem Audioriver 2013 na płockiej plaży u podnóża wiślanej skarpy rozpoczęły się przygotowania do imprezy. Co chwilę zatrzymują się tam kolejne auta i tiry, które przywożą m.in. fragmenty metalowych konstrukcji. Na piasku pracuje też ciężki sprzęt, kilkanaście osób stawia scenę i namioty, w których będą bawić się festiwalowicze.