Audioriver bez polityki. KOD zabiera głos

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kilka dni temu pisaliśmy, że podczas kolejnego płockiego festiwalu, przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji w naszym mieście, będą chcieli rozmawiać z mieszkańcami oraz gośćmi na temat demokracji. Rozmowy miały odbywać się w namiocie, a ten miał być usytuowany w miejscach o natężonym ruchu. Wybór okolicy pomnika Krzywoustego wzbudził wiele kontrowersji.

Jak podają w oficjalnym komunikacie przedstawiciele płockiego KOD-u, miejsce rozstawienia namiotu w tej właśnie okolicy nie dojdzie do skutku.

– Zamierzaliśmy rozbić nasz PiKOD, czyli namiot informacyjny, niedaleko pomnika Krzywoustego, ale nie sprawdziliśmy czy miejsce to nie jest już zarezerwowane. Okazało się, że plac będzie zajęty przez Audioriver i odstąpiliśmy od pomysłu umiejscowienia tam naszego namiotu informacyjnego – czytamy na stronie internetowej Komitetu Obrony Demokracji.

KODowcy nie zamierzają naruszać integralności i apolityczności festiwalu. Jak sami twierdzą – zawsze wybierają bardziej zaludnione miejsca. Jednak tym razem przeniosą się w inne miejsce – okolice Małachowianki, od strony zejścia do Amfiteatru. Będą tam dzisiaj i 31 lipca w godzinach od 17 do 20.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji