Atrium Mosty wprowadza ograniczenia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dziś na profilu społecznościowym Atrium Mosty pojawiło się oświadczenie dyrektora galerii. Jest związane z komunikatem ogłoszonym 10 sierpnia przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

“W związku z utrzymującą się falą upałów i sytuacją hydrologiczną w kraju, Polskie Sieci Elektroenergetyczne (na podstawie art. 11c, ust. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo Energetyczne Dz. U. z 2012 r., poz. 1059, z późniejszymi zmianami) wprowadziły ograniczenia w dostawach i poborze energii na terenie całego kraju.

W świetle powyższego, Centrum handlowe Atrium Mosty zmuszone zostało wprowadzić ograniczenia w działaniu oświetlenia, klimatyzacji oraz central wentylacyjnych.


Powyższe niedogodności zostaną zniesione, tuż po ogłoszeniu oficjalnego komunikatu o przywróceniu prawidłowego funkcjonowania systemu elektroenergetycznego. Za zaistniałą sytuację, powstałą z przyczyn niezależnych od Atrium Mosty, najmocniej Państwa przepraszamy. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek utrudnień, liczymy na Państwa zrozumienie oraz współpracę” – czytamy w oświadczeniu.

Ograniczenia te, jak informują Polskie Sieci Energetyczne, dotyczą dużych odbiorców, nie dotkną np. szpitali czy gospodarstw domowych.

Pozostałe płockie galerie o możliwych utrudnieniach… milczą.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji