REKLAMA

Atrakcje z adrenaliną podczas Dni Chemika!

REKLAMA

Organizatorzy Dni Chemika, które już w najbliższy weekend, poinformowali o kolejnej atrakcji. Do szerokiego pakietu rozrywek, doszły te, które przygotuje Zakładowa Straż Pożarna ORLENU.

Już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca, rodzinny piknik podczas Dni Chemika. Do wszystkich atrakcji, o których informowaliśmy wcześniej, dołączą te z adrenaliną, przygotowane przez Zakładową Straż Pożarną PKN ORLEN.

Wszyscy chętni będą mogli między innymi spróbować:

PowiązaneTematy

  • wspinaczki po drabinie speleologicznej podwieszonej na wysokości 20 m do kosza podnośnika, a następnie na linie zjechać w dół
  • gaszenia symulowanego pożaru z wykorzystaniem trenażera gaśniczego, przy pomocy gaśnic śniegowych
  • poruszania się w zadymionym namiocie, w którym będą symulowane prawdziwe warunki pracy strażaków podczas pożaru i dużego zadymienia.

Dla tych, którym będzie doskwierał upał, strażacy przygotują kurtyny wodne, które zapewne będą atrakcją szczególnie dla najmłodszych.

Przypomnijmy – w sobotę, 8 czerwca będzie odbywać się Orlen Olimpiada, natomiast w niedzielę – piknik rodzinny podczas Dni Chemika.

Ze względu na zawody biegowe i kolarskie, 8 czerwca w rejonie ulic 7 Czerwca 1991r ., Łukasiewicza i Długiej będą występować czasowe ograniczenia w ruchu. W sobotę od godz. 0.30 do 23.30 zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ul. 7 czerwca 1991 r., natomiast w godz. 8-13.30 dodatkowo zamknięta dla ruchu zostanie ul. Łukasiewicza i Długa.

W związku z Orlen Olimpiadą, zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, zapory i ograniczenia prędkości i ruchu. Podczas niedzielnego pikniku natomiast warto na miejsce dojechać Komunikacją Miejską ze względu na ograniczoną możliwość parkowania.

Do Płocka przyjadą dziennikarze TVN, Polsat Sport, nc+… Zagrają mecz