REKLAMA

Atrakcje na Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

REKLAMA

Jak przebiegała wizyta minister Jadwigi Emilewicz w płockim koncernie? O czym mówiono podczas ogólnopolskiego szczytu energetycznego w Gdańsku? I za jaki projekt ORLEN otrzymał wyróżnienie czytelników?

Minister przedsiębiorczości i technologii w ORLENIE
W ubiegłym tygodniu PKN ORLEN gościł Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwigę Emilewicz. Minister odwiedziła ORLEN Laboratorium oraz Zakład Produkcyjny w Płocku.

Ogólnopolski szczyt energetyczny
Za nami 7. edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego, który tradycyjnie odbył się w Gdańsku. Tematem przewodnim spotkania było hasło „Energetyka dla gospodarki, gospodarka dla energetyki”. Jednym z uczestników szczytu, a także głównym partnerem był PKN ORLEN.

ORLEN Paliwa i PKP Cargo z porozumieniem
PKP CARGO i ORLEN Paliwa zadeklarowały ścisłą współpracę w zakresie wykorzystania potencjału obu firm w obszarze transportu, infrastruktury kolejowej i logistyki paliw.
Spółka ORLEN Paliwa, wchodząca w skład grupy kapitałowej PKN ORLEN, wykorzysta swoje zasoby, wiedzę techniczną oraz możliwości operacyjne dla wsparcia logistycznego PKP CARGO. Projekt będzie dotyczył w szczególności terminowych dostaw paliw płynnych do obsługi lokomotyw spalinowych, optymalnego rozmieszczenia punktów tankowania wzdłuż traktów kolejowych oraz zapewnienia tzw. mobilnych stacji tankowania paliw.
Porozumienie pomiędzy spółkami pozwoli na zwiększenie możliwości operacyjnych PKP CARGO, największego operatora kolejowych przewozów towarowych w Polsce. W ramach tej współpracy ORLEN Paliwa zapewni niezawodne zaopatrzenie w najwyższej jakości paliwa oraz wzmocni infrastrukturę PKP CARGO, umożliwiając sprawne i ekonomiczne tankowanie taboru.Wyróżnienie czytelników dla projektu ORLENU
W Domu Technika odbyła się Gala, podsumowująca najważniejsze wydarzenia i inicjatywy w Płocku i regionie w 2018 roku. Głosy oddawali czytelnicy, a ORLEN był partnerem strategicznym plebiscytu. Podczas 12. edycji plebiscytu Tygodnika Płockiego „Z Tumskiego Wzgórza”, w kategorii „Inicjatywy gospodarcze i społeczne” zwyciężył wspólny projekt PKN ORLEN i WOPR w Płocku „Bądź bezpieczny nad wodą”.

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju
6 kwietnia jest obchodzony na całym świecie jako Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju. Z tej okazji w ORLEN Arenie powstała strefa sportu, gdzie czekało wiele atrakcji dla całych rodzin. Dzięki wsparciu ORLENU w strefie pojawili się goście z ORLEN Teamu. Daniem głównym był mecz ORLEN Wisły Płock z Azotami Puławy w półfinale Pucharu Polski.

artykuł promowany

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU