REKLAMA

Atak paniki w NK Przedwiośnie. Co jeszcze w repertuarze?

REKLAMA

W NovymKinie Przedwiośnie premierowo wyświetlana będzie polska komedia „Atak paniki” z Arturem Żmijewskim i Dorotą Segdą. Na ekranach również „Cudowny chłopak”, w którym jedną z głównych ról gra znana i lubiana Julia Roberts. Co więcej w repertuarze?

Cudowny chłopak

19 stycznia to data premiery filmu „Cudowny chłopak”, który będzie wyświetlany w wersjach z dubbingiem i z napisami.

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Atak paniki

Druga premierowa propozycja to „Atak paniki”. Wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie. Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę. Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo.

https://www.youtube.com/watch?v=O3_l49bMRh8

Tedi i mapa skarbów

Młodszych widzów zaciekawi premiera animacji „Tedi i mapa skarbów” w wersji z dubbingiem. Tedi Jones udaje się do Los Angeles, by zapoznać się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto. Pełne radości ponowne spotkanie Tediego i Sary szybko zamienia się w niebezpieczną przygodę, kiedy Sara zostaje porwana przez pewnego bogacza, który za pomocą talizmanu chce osiągnąć wieczne, niekończące się bogactwo. Wspólnie z przyjaciółmi – papugą i psem – Tedi będzie musiał użyć wszystkich swych mocy, by uratować Sarę. Przyjdzie mu przemierzyć cały świat, a po drodze pozna nie tylko nowych przyjaciół, ale także nowych wrogów.

Bajkoranki: Mikołaj i spółka

W sobotę i w niedzielę o godz. 11:00 w ramach Bajkoranków, będzie można zobaczyć film dla całej rodziny „Mikołaj i spółka” w wersji z dubbingiem.

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąćmagicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!

Bilety w cenie 12 złotych.

fot. materiały prasowe

Katecheza w Kinie: Ignacy Loyola

W niedzielę 21 stycznia o godzinie 15:30 zapraszamy na „Katechezę w Kinie ” i pokaz filmu biograficznego „Ignacy Loyola”.

Brutalny żołnierz, kobieciarz, którego całe życie kręciło się wokół bogactw, sławy i władzy podejmuje walkę na śmierć i życie ze swoimi wewnętrznymi demonami. Loyola musi zmierzyć się z depresją, myślami samobójczymi, wstrętem do samego siebie i miłosierdzia dla innych, wreszcie przejść proces o herezję przed Inkwizycją, by ostatecznie wygrywając bitwę, stać się jedną z najważniejszych postaci w historii Kościoła.

Po seansie zapraszamy do Patio Kina na dyskusję oraz herbatę i ciastko.

Bilety w cenie 15 złotych.

Spotkanie Filmowe: Serce miłości

W poniedziałek o godzinie 18:30 wszystkich widzów Spotkań Filmowych zapraszamy na dramat „Serce miłości”.

Polska, początek XXI wieku. Artystka wymykająca się zaszufladkowaniu i eksperymentujący muzyk. Dwójka outsiderów, których bardzo wiele ze sobą łączy. Androgyniczni, szczupli, bez włosów, często ubrani w identyczne uniseksy – wyglądają jak męska i żeńska wersja tej samej osoby. Ich stan zakochania przypomina perwersyjną wersję narcyzmu, bo, patrząc na kochanka, patrzą na własne odbicie. W ich relacji miłość przenika się ze sztuką. Intymnym wyznaniom i gestom nadana zostaje artystyczna forma. I odwrotnie – sztuka jest ich sposobem na życie emocjonalne. Żyją w stworzonym przez siebie świecie, w którym mogą wszystko projektować i kontrolować. Wszystko, oprócz własnych emocji.

Przed seansem NK Przedwiośnie zaprasza na herbatę i ciastko.

Bilety w cenie 15 złotych.

Rodzinne Oglądanie: Fernando

W środę o godzinie 14:10 w ramach Rodzinnego Oglądania zapraszamy na animację „ Fernando” w wersji z  dubbingiem.

Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych – zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi..Bilety w cenie 15 złotych.

fot. materiały prasowe

Filmowe Ferie w NK Przedwiośnie

W programie pokazy filmowe oraz zabawy/animacje przed filmem oraz spektakle teatralne po filmie przygotowane przez Teatr Form Wielu.

Pokazy będą odbywać się przez całe Ferie od 15 do 28 stycznia – codziennie o godzinie 11:00.

Bilety w cenie 12 złotych! Wstęp na animacje i spektakle w cenie biletu.

Barbie: Delfiny z magicznej wyspy

15 i 22 stycznia o godzinie 11.

reżyseria: Conrad Helten
scenariusz: Jennifer Skelly
gatunek: animacja, przygodowy
czas trwania: 1 godz. 3 min.

Dołącz do Barbie i jej sióstr — Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny! Międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną! Dziewczyny odkrywają, że delfin jest przetrzymywany przez Marlo, biolożkę, dla której pracuje Ken. Marlo zamierza zbić fortunę, pokazując delfina jako eksponat ze względu na jego niespotykany wygląd. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby uwolnić delfina i umożliwić mu ponowne spotkanie z rodziną, zanim Marlo odeśle go gdzie indziej.

Coco

16 i 23 stycznia o godzinie 11
reżyseria: Lee Unkrich, Adrian Molina
scenariusz: Adrian Molina, Matthew Aldrich
gatunek: animacja, familijny, przygodowy
czas trwania:1 godz. 45 min.

Mały Miguel, zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Chłopiec – wbrew rodzinnemu zakazowi – za wszelką cenę chce rozwijać swój talent. W tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej Krainy Zmarłych, gdzie na swej drodze spotyka uroczego oszusta Hektora i z nim odkryje historię swojej rodziny.
DUBBING: Michał Rosiński, Maciej Stuhr, Bartosz Opania, Agata Kulesza

Paddington 2

17 i 24 stycznia o godzinie 11
reżyseria: Paul King
scenariusz: Simon Farnaby, Paul King
gatunek: familijny, komedia, przygodowy
czas trwania: 1 godz. 43 min.

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłon­ności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe funda­mentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!
DUBBING: Artur Żmijewski, Rafał Królikowski, Jolanta Fraszyńska.

Tarapaty

18 i 25 stycznia o godzinie 11
reżyseria: Marta Karwowska
scenariusz: Marta Karwowska
gatunek: familijny, przygodowy
czas trwania: 1 godz. 30 min.

Przyjaźń to wcale nie jest taka prosta sprawa i Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu zaczyna się przygoda. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.
OBSADA: Roma Gąsiorowska, Piotr Głowacki, Hanna Hryniewicka, Jakub Janota-Bzowski, Joanna Szczepkowska, Maria Maj, Jadwiga Jankowska-Cieślak.

Pierwsza Gwiazdka

19 i 26 stycznia o godzinie 11
reżyseria: Timothy Reckart
scenariusz: Carlos Kotkin, Tom Sheridan
gatunek: animowany, familijny, komedia
czas trwania: 1 godz. 26 min.

Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

Mikołaj w każdym z nas

27 i 28 stycznia o godzinie 11
reżyseria: Terje Rangnes
scenariusz: John Kåre Raake
gatunek: amilijny
czas trwania: 1 godz. 10 min.

Nie musisz być dorosły ani bogaty aby dla swych bliskich stać się Mikołajem. A gdy odkryjesz piękno ciepłych, rodzinnych Świąt i podzielisz się tą radością z ważnymi dla ciebie osobami, kto wie, może spotkasz Świętego Mikołaja we własnej osobie. To jest właśnie filmowa opowieść o takim spotkaniu…

Ponadto w repertuarze:

  • „Gotowi na wszystko. Exterminator” – piątka przyjaciół postanawia reaktywować swój dawny zespół o nazwie Exterminator. Pani burmistrz obiecuje im w tym pomóc dając dotację, komedia romantyczna,
  • „Narzeczony na niby” – Karina, starając się stworzyć swój pierwszy szczęśliwy związek, okłamuje swojego partnera. Jedno małe kłamstewko doprowadza do serii nieprzewidzianych zdarzeń.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU