Artur Siódmiak: Udało się zorganizować fajną imprezę. Na pewno nie ostatnią [WIDEO]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do sieci trafił film, podsumowujący Artur Siódmiak Camp, który odbył się w ostatni weekend kwietnia w płockiej Orlen Arenie. Impreza okazała się dużym sukcesem, a jej pomysłodawca – Artur Siódmiak – zapewnia: to nie ostatni camp w Płocku.

Niedzielna impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem młodych płocczan, którzy do Orlen Areny przychodzili ze swoimi rodzinami. Atrakcje, jakie przygotowali organizatorzy, były iście sportowe. Uczestnicy campu wzięli udział w ogólnorozwojowych zajęciach multisportowych. Przygotowano mecze piłki nożnej, treningi siatkarskie pod okiem samego Piotra Gruszki, potyczki w tenisie ziemnym, a także zmagania lekkoatletyczne czy koszykarskie.

Tuż po zajęciach z Siódmiakiem przyszedł czas na mecz gwiazd. Z tej okazji do Orlen Areny przyjechali znani i lubiani celebryci. W Płocku gościli m.in. bracia Mroczek, Piotr Zelt i Piotr Gruszka. Na filmie podsumowującym camp w Płocku goście specjalni, jak i sam Artur Siódmiak, przekazali swoje wrażenia z imprezy w Płocku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji