REKLAMA

Artur Siódmiak Camp już w niedzielę

REKLAMA

W niedzielę w płockiej Orlen Arenie odbędzie się Artur Siódmiak Camp. – 27 października Orlen Arena zmienia nazwę na „Zamek Króla Artura” – powiedział Krzysztof Krakowski, dyrektor płockiej hali podczas wtorkowej konferencji prasowej.

PowiązaneTematy

Projekt Artur Siódmiak Camp ma na celu promowanie piłki ręcznej i sportu w różnych częściach Polski. Spotkanie ze znanym sportowcem ma być inspiracją i wskazaniem najmłodszym drogi do sportowego sukcesu. – W pełni popieram tę inicjatywę – powiedział Roman Siemiątkowski, wiceprezydent Płocka. – Chcemy, by młodzież w Płocku poznała piękno sportu.

Formuła Campu przypominać będzie tradycyjne warsztaty. Program jest multisportowy i podzielony został na trzy części. W pierwszej dzieci nauczą się podstaw szczypiorniaka. Będzie można także spróbować swoich sił w badmintonie, piłce nożnej czy wioślarstwie. W drugiej, głównej części, odbędzie się trening z Arturem Siódmiakiem. Liczba miejsc na szkolenie z „Królem Arturem” jest jednak ograniczona. Trzecia część programu to mecze gwiazd. Wystąpią w nich zarówno przedstawiciele mediów, byli piłkarze Orlen Wisły Płock (w tym Artur Siódmiak), jak również kibice.

– Cieszę się, że mogę tu być. Płock to miasto prosportowe – powiedział Artur Siódmiak. – Chcemy, by dzieciaki złapały przysłowiowego bakcyla, by pokazać im, że można wolny czas spędzić inaczej, niż przed komputerem – dodał wieloletni reprezentant Polski w piłce ręcznej.[pullquote]- Chcemy, by dzieciaki złapały przysłowiowego bakcyla, by pokazać im, że można wolny czas spędzić inaczej, niż przed komputerem – Artur Siódmiak, wieloletni reprezentant Polski w piłce ręcznej[/pullquote]

W konferencji prasowej wziął udział także dyrektor Orlen Areny, Krzysztof Krakowski. Zbliżający się Camp to, zdaniem dyrektora obiektu, idealne dopełnienie tegorocznych imprez, które odbyły się w płockiej hali. – Orlen Arena gościła już Marcina Możdżonka, świetnie radzi sobie nasza siłownia, a teraz przyjedzie do nas Król Artur – stwierdził Krakowski. – 27 października Orlen Arena zmienia nazwę na „Zamek Króla Artura”. Zapraszamy wszystkich młodych giermków – śmiał się dyrektor.

Po imprezie będzie możliwość zdobycia autografu Króla Artura oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Dodatkowo, zostaną rozlosowane oryginalne koszulki Reprezentacji Polski z nr 9, dokładnie takie, w jakiej Artur rzucił słynną bramkę w 2008 roku. Impreza odbędzie się w niedzielę, 27 października, o godzinie 10.30 w Orlen Arenie. Zgłoszenia dzieci można wysyłać na adres mailowy: zgloszenia@akademiapilkirecznej.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU