REKLAMA

Arkadiusz Reca odrzucił ofertę Cracovii. Zostanie w Płocku?

REKLAMA

Coraz bardziej prawdopodobna staje się wersja, w której jeden z najlepszych piłkarzy Wisły, jak i całej I ligi zostanie na przyszły sezon w Płocku. Zainteresowanie skrzydłowym wyrażało wiele klubów z czołówki ekstraklasy, ale jedyna oferta przyszła z Krakowa. Nafciarzy najprawdopodobniej opuści jednak inny skrzydłowy. 

Recę chcieli pozyskać działacze Cracovii, która w przyszłym sezonie będzie grała w eliminacjach Ligi Europy. Prezes Jacek Kruszewski nie ukrywał, że oferta „Pasów” jest bardzo atrakcyjna i może być ciężko zatrzymać piłkarza w Płocku. Na razie wszystko jednak wskazuje na to, że w sezonie 2016/17 Arkadiusz Reca będzie nadal strzelał bramki dla niebiesko-biało-niebieskich

– Prowadziliśmy długie negocjacje z Cracovią i osiągnęliśmy porozumienie. Decyzja należała do zawodnika. Nie ukrywałem, że bardzo bym chciał, żeby Arek został w Płocku. Tuż przed meczem w Katowicach odrzucił ofertę Cracovii – mówi Jacek Kruszewski, prezes klubu. Należy podkreślić, że Reca odrzucił ofertę Cracovii, ale nie zadeklarował, że na pewno zostanie w Płocku. – Niewykluczone, że coś się będzie jeszcze działo. Okienko otwiera się dopiero 1 lipca i zamyka na koniec sierpnia – przypomniał prezes.Wyjaśnił też sytuację Fabiana Hiszpańskiego. Wychowanek rok temu przeniósł się do Podbeskidzia Bielsko-Biała, ale po rundzie jesiennej trafił na wypożyczenie do Płocka. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że bielszczanie spadli z ligi. – Na pewno nie będziemy skłonni wykupić Fabiana. To są spore pieniądze, a tak naprawdę to nam się jeszcze należy ostatnia rata. Na 99% mogę powiedzieć, że Fabian wróci do Podbeskidzia – poinformował Jacek Kruszewski.

Z zespołem na pewno żegna się Lukas Kubus. Zarząd nie zdecydował się przedłużyć wygasającego kontraktu. W minionym sezonie Słowak wystąpił w siedmiu meczach, ale na boisku przebywał łącznie zaledwie 78 minut. Ma na koncie jedną asystę. Nowych klubów mogą szukać też Marko Radić oraz Piotr Darmochwał, który poprzednią rundę spędził na wypożyczeniu w Olimpii Grudziądz.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU