REKLAMA

Arkadiusz Reca najlepszym zawodnikiem sezonu

REKLAMA

Kibice Wisły Płock wybrali najlepszego według nich piłkarza mijającego sezonu. W trwającym od 10 czerwca głosowaniu, bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Arkadiusz Reca, zdobywając blisko 72% głosów. Drugie miejsce zajął Seweryn Kiełpin, a tuż za nim, na miejscu trzecim uplasował się Mikołaj Lebedyński.

Fot. Wisła Płock
Fot. Wisła Płock

21-letni Arkadiusz Reca współpracę z Wisłą Płock rozpoczął dokładnie 1 lipca 2015 roku. Lewy pomocnik związał się z zespołem 3-letnim kontraktem, który owocuje teraz udaną współpracą. Wcześniej, zanim trafił do płockiej drużyny, był zawodnikiem Floty Świnoujście.

W niebiesko-białych barwach rozegrał dotąd 28 oficjalnych spotkań, zaliczając przy tym 12 goli i 5 asyst. Trzeba przyznać, że jest to spore osiągnięcie, jak na tak krótki staż w zespole.Zdaniem kibiców, podsumowanie sezonu 2015/2016 było niezwykle ważne. Głosowanie wyłoniło najlepszego zawodnika, mobilizując go tym samym do kolejnych osiągnięć. Miejmy nadzieję, że przez następne lata współpracy z Wisłą Płock, Arkadiusz Reca będzie nadal utrzymywał swoją pozycję i osiągał jeszcze lepsze wyniki. Gratulujemy!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU