REKLAMA

Aleja Nowaka w Płocku otwarta, lecz bez ławek

REKLAMA

Władze miasta podsumowały remont alei im. Pawła Nowaka. Prace są już zakończone, jednak na miejscu nadal brakuje małej architektury. Ta ma się pojawić dopiero za parę tygodni.

16 kwietnia Urząd Miasta w Płocku podsumował remont alei im. Pawła Nowaka. W ramach inwestycji wykonano nie tylko nową nawierzchnię, ale też przeprowadzono prace wodociągowe. Niestety, aleja nadal pozbawiona jest ławek, stojaków na rowery i koszy na śmieci.Urząd zapowiada, że mała architektura pojawi się w maju. Dodatkowo mają być przeprowadzone nasadzenia roślin. Całość inwestycji kosztowała 9,2 mln zł, z czego na prace wodociągowe wydano 1,7 mln zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. !? says:

  Dlaczego nikt nie daje namiarów na tą babe

 2. Anonim says:

  Kto to wogole jest ten Nowak i gdzie ta aleja???

  • Damian says:

   Kolejne pytanie jakie zadasz? Kim był Słowacki i gdzie ta ulica? Naucz się korzystać z Google. Podpowiem – pan Nowak miał coś wspólnego z firmą którą doskonale widać z tego pasażu.

 3. Mariusz says:

  to jakaś nowa stała moda? aleja bez ławek roślinności i smietniczek. tzn co otworzyli? Chodnik? Dopiero co otworzyli nabrzeże bez portu, parkingów i molo. Potem polecam od ręki otworzyć stadion Murawa jest, brakuje tylko trybun. Nic nie rozumiem, wybory dopiero na jesieni…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU