Alarm bombowy także w Kauflandzie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak podaje płocka policja, alarm bombowy ogłoszono także w markecie Kaufland. Pomimo zagrożenia, w sklepie nie przeprowadzono jednak ewakuacji.

Przypomnijmy – dziś, około godziny 7.50, dyżurny policji otrzymał informację o ładunkach bombowych w trzech urzędach: Urzędzie Skarbowym, Urzędzie Kontroli Skarbowej oraz Prokuraturze Okręgowej. Informacje przesłano drogą mailową, a do każdej instytucji zostali skierowani policjanci, pogotowie i strażnicy miejscy, którzy zabezpieczali teren obiektów. – W Urzędzie Kontroli Skarbowej dyrektor zarządził ewakuację personelu – relacjonował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Nie ujawniliśmy jednak żadnych materiałów niebezpiecznych, zarówno w urzędzie kontroli, jak i w gmachu skarbówki – dodaje Piasek.

Obecnie trwa sprawdzanie budynku Prokuratury Okręgowej, następnie pirotechnicy przystąpią do sprawdzania marketu Kaufland, gdzie w międzyczasie także ogłoszono alarm bombowy. – Zarówno w Prokuraturze jak i w markecie nie zarządzono ewakuacji – podaje policja. – Policjanci prewencyjnie zabezpieczają te obiekty do czasu sprawdzenia ich przez pirotechników – kontynuuje rzecznik policji.

W chwili pisania tego tekstu, pomimo alarmu bombowego, market nadal pracuje, a klientów przebywają na terenie sklepu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji