Aktywna społeczność w Słupnie

REKLAMA

„Czerwiec Aktywnych Społeczności” to hasło pikniku rodzinnego, który odbył się w minioną sobotę w Słupnie. Było kolorowo, smacznie i… mokro.

13 czerwca przed Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Słupnie odbył się piknik rodzinny pn. „Czerwiec Aktywnych Społeczności”.

PowiązaneTematy

– Ładna pogoda i moc atrakcji skłoniła, nie tylko mieszkańców Słupna, do pojawienia się na pikniku – relacjonuje Marcin Szadkowski, fotograf, który zaangażował się również w promocję imprezy. – Darmowy catering, kule wodne, zjeżdżalnie, klaun PAJKO, kabaret PUK, dzieci z GOK w Cekanowie, Gminna Orkiestra Dęta, zespół 18 lat plus VAT, stoiska z loteriami m.in. gminnej biblioteki, stoisko fotograficzne „fotobudka”, gdzie każdy za darmo robił zdjęcia „polaroidem”, czy stoisko z „dziką kuchnią” – pesto z pokrzywy, podpłomyki oraz pyszne, naturalne lemoniady połączone z suchym lodem – atrakcji było co niemiara – wymienia jednym tchem pomysłodawca „Śniadaniowego Płocka”.

A mokro było wyłącznie dzięki pianie z węży strażackich, która stanowiła doskonałe pole do zabawy dla mniejszych i nieco większych dzieci. Zobaczcie fotorelację Marcina Szadkowskiego z tego wydarzenia.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.