Aktywna książka znów w NovymKinie Przedwiośnie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotnie przedpołudnie rozpoczęły się kolejne targi książki używanej. Płocczanie bardzo chętnie wymieniali swoje książki.

Od godziny 11 w holu NovegoKina Przedwiośnie pojawiły się sterty książek. Wszystko dzięki płocczanom, którzy chętnie do tej pory brali udział w akcji Targi Książki Używanej. 17 września do godziny 14 każdy mógł przynieść do kina niezniszczoną książkę i wymienić ją na inną.

– Najważniejsze jest to, żeby książki krążyły. Niejednokrotnie dajemy drugie życie tym publikacjom, których już dawno nikt nie przeczytał – mówiła Emilia Schmidt z Polskiej Fundacji Kultury i Sportu.

Na targach można było spotkać zarówno dzieci, jak i dorosłych. Najmłodsi mieli w czym wybierać, bo przez kilka edycji targów uzbierała się całkiem pokaźna biblioteczka dla najmłodszych. Akcja organizowana jest przez Polską Fundację Kultury i Sportu.

Jeśli dziś nie zdążyliście na targi, a macie w domu książki, których już nie przeczytacie i chętnie zamienilibyście je na tytuł, który chcecie przeczytać, macie na to szansę już za miesiąc. Kolejne targi już 23 października.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji