REKLAMA

Akcja „Płock za pół ceny”. Zgłoszenia tylko do 12 sierpnia

REKLAMA

Niejednokrotnie pisaliśmy o akcji „Płock za pół ceny”, która będzie trwała w naszym mieście od 9 do 11 września. Do udziału zgłosiło się już wiele firm, jednak te, które jeszcze tego nie zrobiły, a chciałyby uczestniczyć w całym wydarzeniu, mają ostateczny termin do 12 sierpnia. Po tym czasie lista zgłoszeń będzie zamknięta.

Restauracje, hotele, instytucje kulturalne, sklepy – to tylko nieliczne grono firm, które zagwarantowały swój udział w akcji „Płock za pół ceny”. Przypomnijmy, że jej głównym celem jest promocja naszego miasta, jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, bogatego w ofertę kulturalno-rozrywkową. Ma przekonać turystów, odwiedzających Płock, że warto zawitać do nas nawet jesienią. A mieszkańcy samego miasta mają dzięki niej dostrzec, jak wiele pięknych miejsc jest tuż obok nich.

Do udziału w tym przedsięwzięciu zostały zaproszone restauracje, hotele, sklepy, punkty rozrywkowe, sportowe i kulturalne, punkty usługowe oraz kawiarnie. Jednym słowem wszystkie te miejsca, które mogą urozmaicić wypoczynek w Płocku. Warunkiem dołączenia do akcji jest obniżenie cen niektórych produktów o 50%, w zamian za szeroką akcję promocyjną. Przez te trzy dni, każdy z punktów musi obniżyć ceny swoich usług zgodnie z ustaloną wcześniej wartością. Warto dodać, że wszystkie miejsca, które zostaną włączone do akcji, będą oznakowane specjalnymi plakatami, tak aby zarówno mieszkańcy miasta jak i turyści mogli z łatwością je odnaleźć.Wydarzenie „Płock za pół ceny” będzie szeroko promowane na antenie Radio ZET Gold, które jednocześnie jest patronem akcji. Na głównej stronie internetowej wydarzenia jest już ponad 40 zgłoszeń firm i przedsiębiorstw. Wśród nich znajduje się między innymi Muzeum Mazowieckie, Sanitar, Hotel Herman, Kino za Rogiem, Teatr Per Se, Ogród Zoologiczny, Lody Marsjano czy też Green Hotel Płock. Każdy z gości będzie mógł również skorzystać z rabatu na płockich pływalniach. Cena biletu będzie o 50% tańsza.

Akcja „Płock za pół ceny” rozpoczyna się już za miesiąc. Jest to więc ostatni moment na to, żeby zgłosić swoją firmę do udziału w tym wydarzeniu. Należy zrobić to do 12 sierpnia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU