REKLAMA

Adam Morawski zagra w Pogoni Szczecin

REKLAMA

21-letni bramkarz Wisły Płock – Adam Morawski, do końca sezonu 2015/2016, będzie występował w drużynie Pogoni Szczecin. „Loczek” w bramce „Portowców” zastąpi Lecha Kryńskiego, który zagra w zespole HSV Insel Usedom.

PowiązaneTematy

– Przez ostatnie dwa i pół roku pobytu w klubie czuję, że znacznie podniosłem swoje umiejętności, ale chciałbym pokazać to również na boisku – powiedział Adam Morawski – Zgodzę się, że wypożyczenie to najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji i dziękuję klubowi za tę możliwość. Pogoń to solidna drużyna z ambicjami, która chociażby remisem z Vive Tauronem pokazała, że potrafi walczyć. Mam nadzieję, że dzięki temu będę się dalej rozwijał, a swoją postawą na boisku pomogę w osiągnięciu dobrego wyniku w tym sezonie – dodał młody bramkarz.

Wychowanek płockiego klubu w swojej karierze wystąpił w 45 oficjalnych meczach Wisły. Teraz jednak swoje umiejętności będzie szlifował w Szczecinie, gdzie najprawdopodobniej zagra już w najbliższą niedzielę, w meczu Pogoni ze Śląskiem Wrocław.Co ciekawe, do Płocka Adam Morawski przyjedzie już w środę, 28 października, ponieważ właśnie wtedy w meczu 10. kolejki PGNiG Superligi, Wisła Płock zmierzy się z nową drużyną „Loczka”.

Źródło: SPR Wisła Płock, Pogoń Szczecin

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU