REKLAMA

3-letnie dziecko potrąciło samochodem matkę

REKLAMA

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek w gminie Mała Wieś. 3-letnie dziecko, pozostawione w samochodzie, uruchomiło pojazd i potrąciło matkę, która usiłowała zatrzymać auto. Kobieta została zabrana do szpitala.

Wypadek zdarzył się 4 maja w miejscowości Niździn (gm. Mała Wieś). W nocy poinformował nas o nim czytelnik.

– W miejscowości Niździn doszło do przejechania kobiety. Kobieta otwierała bramę do posesji, a w aucie znajdowało się dziecko. Auto, z niewyjaśnionych przyczyn, ruszyło i przejechało kobietę, a następnie ciągnęło przez kilka metrow. Na miejscu była policja i helikopter LPR. Prawdopodobnie w ruch wprowadziło auto 3-letnie dziecko, które było w aucie – wyjaśnia czytelnik.

Tę wersję potwierdza Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.– Do wypadku doszło wczoraj, 4 maja, w miejscowości Niździn (gm. Mała Wieś). Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 3-letnie dziecko, wykorzystując pozostawione w samochodzie kluczyki, doprowadziło do uruchomienia pojazdu, w wyniku czego samochód ruszył do przodu, potrącając stojącą przed samochodem matkę dziecka, która usiłowała zatrzymać pojazd. W wyniku zdarzenia, kobieta doznała obrażeń ciała i została zabrana do szpitala w Warszawie. Nie mamy informacji, aby obrażenia jakich doznała zagrażały jej życiu – tłumaczy rzecznik płockiej policji.

W kronice policyjnej zanotowano również dwie kradzieże.

  • 3 maja w Płocku przy ul. Słodowej skradziono rower o wartości ok. 1 tys. zł.
  • W nocy z 3 na 4 maja w Płocku przy ul. K. Wielkiego, uszkodzono samochód marki Ford, poprzez wybicie szyb, porysowanie elementów karoserii oraz zniszczenie wnętrza pojazdu. Wartość strat to ok. 10 tys. zł.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU