REKLAMA

27-latek z Płocka ukradł alkohol ze sklepu. Grozi mu 5 lat więzienia

REKLAMA

27-letni płocczanin ukradł towar z jednego ze sklepów w Płocku i szarpał się z pracownikiem ochrony. Złodziejowi grozi teraz do 5 lat więzienia.

Komenda Miejska Policji w Płocku poinformowała, że 11 stycznia w jednym ze sklepów na terenie miasta doszło do kradzieży towaru. Mężczyzna, który chciał wynieść skradziony wcześniej alkohol poza teren sklepu, nie płacąc, został zauważony przez pracownika ochrony.

PowiązaneTematy

– Ochroniarz podjął pościg za sprawcą, którego dogonił na parkingu. Złodziej, szarpiąc się, groził pobiciem interweniującemu pracownikowi sklepu. Ten nie dając się zastraszyć, natychmiast zaalarmował Policję. 27-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie – relacjonuje asp. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku.Sprawą zajęli się kryminalni z Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy Policji. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił postawić 27-letniemu płocczaninowi zarzut kradzieży rozbójniczej mniejszej wagi. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Śmieszna ochrona says:

  ja radzę się za ochronę trochę zabrać bo obiboki tylko stoja i podrywają kasjerki zamiast pracować i czekają na czas do końca pracy. Pytam za czyje. Jeszcze zaczyna chodzić i nie pozwala w spokoju zrobić zakupów bo zerka z każdego regału czy czasem nic nie ukradniesz a do czego są kamery? Obiboki z ochrony.

 2. Testament says:

  A to sąd już go skazał skoro nazywacie go złodziejem?. A co z domniemaniem niewinności?. Sądzę, że sąd jest od wydawania wyroków nie osoba pisząca ten artykuł. A co jeśli by się okazało, że ten mężczyzna zapłacił, a to była niesmaczna pomyłka?. A jak by teraz osoba zatrzymana pociągnęła do odpowiedzialności karnej osobę piszącą ten artykuł oraz zadośćuczynienia za poniesione straty moralne i wizerunkowe?. Zdajesz sobie z tego sprawę czy nie zdajesz jakie konsekwencję byś poniósł?.

  • Zaz says:

   Ukradł, to złodziej. Trochę za dużo jest tej łagodnej postawy wobec przestępców, złodziei, polityków. Ukradł = złodziej= więzienie.

 3. Pato... says:

  Netto czy Biedronka ??? Haha.

 4. Apropo says:

  Dobrze że tylko ukradł. Przecież mógł również zabić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU