20 kolizji w 2 dni – weekend w kronice policyjnej

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aż 20 kolizji miało miejsce w ciągu ostatniego weekendu na terenie Płocka i powiatu płockiego. Tradycyjnie, nie próżnowali też złodzieje.

Do 14 kolizji doszło w Płocku w ciągu ostatnich dwóch dni. W tym samym czasie w powiecie miało ich miejsce 6. Jak zazwyczaj w weekend, nie zabrakło nietrzeźwych kierowców – w Płocku policjanci zatrzymali takiego delikwenta na ul. Mickiewicza, a na terenie powiatu w miejscowościach: Korzeniówka (gm. Gąbin), Ramutowo (gm. Słupno) i Popłacin (gm. Nowy Duninów).

Doszło też do kilku kradzieży:

  • w nocy z 3 na 4 marca w miejscowości Karwosieki Cholewice (gm. Brudzeń Duży), miało miejsce włamanie do przepompowni, z której skradziono pompę z silnikiem. Wartość strat to ok. 8 tys. zł.
  • 4 marca w Płocku przy ul. Kolegialnej, w autobusie Komunikacji Miejskiej skradziono portfel z zawartością dokumentów i pieniędzy. Wartość strat – 50 zł.
  • w nocy z 4 na 5 marca w Płocku przy ul. Padlewskiego włamano się do sklepu, z którego ukradziono artykuły spożywcze oraz alkohol. Wartość strat to ok. 1.000 zł.
  • 3 marca w Płocku przy ul. K. Wielkiego miało miejsce włamanie do piwnicy i kradzież elektronarzędzi. Wartość strat wyceniono na 1.000 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji