16-latek nowym zawodnikiem Wisły Płock

0

Do czołowych zawodników płockiego klubu dołączył właśnie nowy piłkarz. Jest nim Jakub Perlak – młody piłkarz, który związał się dwuletnim kontraktem z Wisłą Płock. To spełnienie jego marzeń, tym bardziej, że ciężko pracował na swój sukces.

Zaledwie szesnastoletni wychowanek klubu dołączył dziś do grona profesjonalnych zawodników. Utalentowany młody sportowiec gra na pozycji środkowego, ofensywnego pomocnika i dotychczas występował w zespołach juniorskich Wisły.

Możliwość podpisania kontraktu z klubem daje mu o wiele więcej możliwości i przede wszystkim stawia na jego rozwój. Dotychczas osiągał niezwykłe sukcesy, które tylko potwierdzają, ze zdecydowanie zapracował sobie na ten awans.

Oprócz Kuby, kontrakty z klubem przedłużyli także inni młodzi zawodnicy, w tym Bartłomiej Błachnio, Eryk Padzik, Krystian Pomorski oraz Seweryn Truskolaski.


Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.

Płocki Styl PlockiStyl9

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jeszcze zimowa,…


Ostatnie Informacje