REKLAMA

Національна Kapтa Загроз Безпеці

REKLAMA

Хочете знати, чи безпечно у вашому регіоні? Ви можете вплинути на це. Реагуйте на загрози.

За допомогою НАЦІОНАЛЬНОї КАРТИ ЗАГРОЗ БЕЗПЕКИ ви можете надати інформацію про загрози поблизу. На КАРТI також міститься інформація з баз даних поліції щодо найбільш соціально обтяжливих загроз.

PowiązaneTematy

Ви можете додати загрози на КАРТУ через інтерактивний веб-сайт. Загрози на КАРТI будуть спрямовувати дії Поліції. Ваш дільничний поліцейський відповість на ваші запитання щодо КАРТИ.КAРТА не призначена для повідомлення про необхідність швидкого втручання поліції або для повідомлення про злочин чи проступок. У таких випадках слід звернутися до найближчого відділу поліції або скористатися номером екстреної допомоги 112.

Національна Kapтa Загроз Безпеці

https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.htmlREKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 6

 1. Gilotyna says:

  Jebac ukraincow. Ostatnio gadalem z taka ukrainka co teraz chwilowo w plocku mieszka to sie chwalila ze probowala sila wyciagac kase od przechodniow a jak ktos mial jakies ale czy to facet czy baba nie wazne czy emeryt czy dzieciak to mowi ze napie*dalala jak psa.

  • HugoBoss says:

   Jechac z tym ku*estwem. Szykuje sie akcja w warszawie za zabojstwo Polaka.

 2. Anonim says:

  Flagi Obcego Kraju na urzędach. Prasa w innym języku. U władzy banda idiotów. Czy to na pewno jeszcze jest Polska.!

 3. Janusz says:

  Nie rozumiem po kacapsku.

  • AnonimowyAnonim says:

   To coś wytłumaczę, misiu kolorowy (właściwie to szaro-bury, wychowany w dobie Gierka). Chodzi o informację dla naszych kochanych uchodźców, że istnieje system oznaczania miejsc szczególnie niebezpiecznych i że można zgłaszać na 997 lub 112 miejsca, gdzie np. wesoła młodzież pije Harnoldy w hurtowych ilościach, jednocześnie „żartując” sobie z przechodniów. Informacje dotyczą też tego, czy są ograniczenia w związku z kartą do tego systemu, jak to się odbywa i tak dalej.

   Ukraiński nie jest trudny do odcyfrowania tak długo, jak ktoś ogarnia rosyjską cyrylicę i wie, jak czytać. No ale oczywiście, Pan wespół z innymi rówieśnikami wolał olewać naukę języków obcych, chlać po cichu jabole i krzyczeć „J***ć ZOMO!”. Naprawdę, wzór do naśladowania. :-)

 4. dobry wujek says:

  Płocczanie, dlaczego dajecie się tak traktować?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
 • %d bloggers like this: