Znów zanocujemy w ZOO!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Piąty raz płocki ogród zoologiczny zaprasza na emocjonującą noc pośród ryku dzikich zwierząt i wielu atrakcji, przygotowanych przez organizatorów. Zapisy ruszają już 23 czerwca.

Tym razem ZooNoooc odbędzie się w piątek, 7 lipca. Ci, którzy nocowali na terenie płockiego zoo w latach ubiegłych, będą mogli zobaczyć teraz nowości: akwarium “Wody Świata” z rekinami, leniwce, tapira malajskiego, młodego gibbona ungko, osiołka somalijskiego czy żurawie mandżurskie.

Tradycyjnie, wystarczy wziąć ze sobą podstawowe wyposażenie: latarkę, karimatę, materac, koc, śpiwór, namiot, płaszcz przeciwdeszczowy itp. oraz… dobry humor. Nie zabraknie atrakcji, w tym tradycyjnego już pieczenia kiełbasek w ognisku.

Wejść na teren zoo będzie można 7 lipca w godzinach 19-21 na podstawie dokonanej rezerwacji on-line, biletu wstępu, wypełnionego i wydrukowanego formularza oraz okazania dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości.

Pamiętajcie, że w ZooNooocy może wziąć udział tylko 999 pierwszych osób. Jeśli wydaje się wam, że to dużo, to przypominamy, że w ubiegłorocznej edycji już na ponad tydzień przed wydarzeniem zabrakło wolnych miejsc.

Warto więc zagwarantować sobie miejsce już teraz. Wystarczy wejść na stronę zoo.plock.pl, zarejestrować się, pobrać i wypełnić formularz oraz kupić bilet on-line lub w kasach ZOO (przedstawiając wypełniony formularz).

Rejestracja on-line rozpocznie się w piątek, 23 czerwca br.

W przypadku nie wyczerpania limitu 999 miejsc, będą wpuszczane osoby, które nie dokonały wcześniejszej rezerwacji on-line. Osoby te będą mogły wypełnić formularz ręcznie – przy wejściu do ZOO.

Bilety na ZooNoooc są w cenie 18 zł – normalny, 12 zł – ulgowy, do nabycia w kasie biletowej ZOO podczas wejścia na wydarzenie lub wcześniej przez internet na stronie: http://bilety.zoo.plock.pl. Dzieci do 3. roku życia mają wstęp bezpłatny!

Pamiętajcie, że aby zakupić bilet na ZooNoooc przez internet, musicie najpierw zarezerwować miejsce i wypełnić formularz. Bilety zachowują ważność do zwiedzania ZOO 8 lipca br. do godz. 19. Organizatorzy przypominają, że od godz. 24 na terenie zoo obowiązuje cisza nocna.

 

Kolejna Zoonoc za nami!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji