Złap rybkę, czyli fotografujemy zoo

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak co roku, płocki ogród zoologiczny przygotował konkurs fotograficzny dla miłośników wykonywania zdjęć i pięknych zwierząt. Ze względu na otwarcie akwariów, naturalny temat na tegoroczny konkurs związany jest z akwarystyką i tytułową rybką.

Konkurs tym razem podzielony został na dwie kategorie: dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie przy tym nagród – zwycięzca konkursu w kategorii Dzieci otrzyma kompletny zestaw akwarystyczny marki JUWEL (akwarium o poj. 70 l, szafka, oświetlenie, grzałka, system filtracyjny) z zapasem wysokiej jakości pokarmów i preparatów dla ryb akwariowych Firmy TROPICAL, zaproszenia do ZOO, a także do Parku Linowego ZOOLANDIA. Dorośli natomiast powalczą m.in. o rower miejski ORLANDO, ufundowany przez Firmę Copi-Flex, zaproszenia do ZOO, bony na usługi w serwisie samochodowym Copi-Flex oraz wysokiej jakości pokarmy i preparaty dla ryb akwariowych Firmy TROPICAL.

Na wykonanie zdjęć mamy czas do 1 września br. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas Mistrzostw Europy Gupika, które odbędą się 9 września 2017 r.

Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie internetowej ZOO oraz w REGULAMINIE.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji