Zignorował znak STOP. Wypadek w gm. Brudzeń Duży

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Miniony weekend obfitował w kolizje, których była aż 22 (w tym 18 w Płocku). Policjanci zatrzymali też 3 nietrzeźwych kierowców, a 31 osób doprowadzono do izby wytrzeźwień.

O sobotnim wypadku, do którego doszło około godz. 18.40 w miejscowości Karwosieki Cholewice (gm. Brudzeń Duży) już pisaliśmy. Są jednak nowe ustalenia.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem skoda, na skrzyżowaniu nie zastosował się do znaku STOP i wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu motocyklem – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, kierowca motocykla doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Nie mamy informacji, aby jego obrażenia zagrażały życiu – dodaje rzecznik.

Zderzenie auta z motocyklem. Cztery osoby poszkodowane

Policjanci zatrzymali w weekend 3 nietrzeźwych kierowców: w Płocku na ul. Sienkiewicza i Sportowej oraz na terenie powiatu, w Bielsku.

Doszło także do zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • W nocy z 4 na 5 maja w Słupnie przy ul. Warszawskiej, włamano się do samochodu daewoo lanos. Nieznany sprawca wybił szybę i ukradł podzespoły silnika, akumulator, lewarek itp., a także dwie tablice rejestracyjne. Wartość strat wyniosła ok. 2 tys. zł.
  • 6 maja w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej, na terenie hipermarketu skradziono towary o wartości 517 zł. Sprawczyni została zatrzymana przez ochronę sklepu i przekazana policji.
  • W nocy z 6 na 7 maja w Płocku przy ul. Królewieckiej skradziono rower, przypięty do poręczy. Wartość strat to ok. 1,5 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji