Zespół z Londynu wystąpi w Płocku. Mamy bilety!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Klub Rock’69 zaprasza na koncert, podczas którego wystąpi zespół Metasoma oraz Jack Crusher. Miłośnicy tych brzmień mogą zdobyć darmowe zaproszenie w naszym konkursie.

Metasoma to zespół o unikalnej mieszance kulturowej i stylu, który łączy rock&roll z heavy metalem. Założony został pod koniec 2009 roku w Londynie przez dwóch Polakow: Michała Sędzielewskiego (gitara rytmiczna) i Voytka Golbiaka (gitara prowadząca). Po niespełna roku, już pod nazwą Metasoma i w pełnym składzie, nagrali swój debiutancki materiał “Metal Erosion” sfinalizowany trasą koncertową po Anglii.

Ciężkie i zarazem melodyjne brzmienie zespołu tworzy pięć osób z czterech różnych państw: Polski, Anglii, Francji i Rumunii:
– Vlad Alex Iancu – wokal
– Voytek Golbiak – gitara prowadząca, drugi wokal
– Michał Sędzielewski – gitara rytmiczna
– Hugo Terva – instrumenty perkusyjne
– Ben Spooner – gitara basowa.

Zespół Jack Crusher powstał wiosną 2013 roku w Busku-Zdroju. – Nasza załoga to grupa kumpli, którzy od młodych lat byli z muzykowaniem za pan brat, ale dopiero teraz los zetknął nas razem – mówią o sobie członkowie zespołu, którzy mają już za sobą nagranie teledysku do swojego utworu „High End”. – Zagraliśmy jak do tej pory ok. 60 koncertów, między innymi z takimi tuzami jak HYPNOS (cz), SADIST (it), HUNTER, JELONEK, THY DISEASE, ANIMATIONS, etc. Za nami są również dwie trasy u boku CORRUPTION i kilka koncertów podczas ostatniej trasy VIRGIN SNATCH – wymieniają. Od lata br. gra z nimi basista Voytek, a obecnie pracują nad nagraniem debiutanckiego albumu, którego premierę planują na początek 2017 roku.

Aktualny skład zespołu: Barney – wokal, Dino – gitara, Bony – gitara, Matt – instrumenty perkusyjne, Voytek – gitara basowa.

Koncert obydwu zespołów odbędzie się w najbliższy czwartek, 1 grudnia o godz. 19 w Klubie Rock’69.

Konkurs

Mamy dla Was 3 zaproszenia na koncert. Aby je zdobyć, odpowiedzcie w komentarzu do artykułu na pytanie:

Od którego roku istnieje Klub Rock’69 w Płocku?

Pierwsze trzy osoby, które prawidłowo udzielą odpowiedzi (ważne – w komentarzu pod artykułem), otrzymają od nas zaproszenie na czwartkowy koncert. Konkurs potrwa do jutra, 29 listopada, do godz. 15 Zapraszamy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji