Zderzenie osobówki z ciężarówką i okradzione przedszkole nr 3

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do jednego wypadku i 9 kolizji doszło w środę w Płocku. Złodzieje okradli też Miejskie Przedszkole nr 3 i… autobus.

Do wypadku doszło 28 września na ul. Kostrogaj.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym scania z naczepą, wykonywał manewr skrętu w lewo, z ul. Kostrogaj na teren jednej z firm – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Podczas manewru, w tył naczepy uderzył jadący z przeciwnego kierunku ruchu samochód mitsubishi, którym kierował 19-letni mieszkaniec Płocka – dodaje.

W wyniku zdarzenia, ranny został kierowca mitsubishi, przewieziono go do szpitala. – Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – mówi Krzysztof Piasek.

W ostatnich dnia zadziałali też złodzieje. Wykorzystując, że budynek Miejskiego Przedszkola nr 3 stał opustoszały, czekając na rozwiązanie konfliktu między prezydentem a rodzicami przedszkolaków, pomiędzy 22 a 29 września nieznani sprawcy włamali się do jednego z pomieszczeń gospodarczych placówki, z którego skradli przewody elektryczne. Wartość strat wyceniono na ok. 5 tys. zł.

W nocy z 27 na 28 września natomiast, w Płocku przy ul. K. Wielkiego włamano się do zbiornika paliwa autobusu. Skradziono olej napędowy o łącznej wartości ok. 450 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji