Zderzenie na dzwonie. Ucierpiał słup

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak informuje nasza czytelniczka, na Rondzie Wojska Polskiego doszło do zderzenia dwóch aut. Jeden z samochodów uderzył w przydrożny słup i znak drogowy.

23 listopada na Rondzie Wojska Polskiego znów zderzyły się auta.

– Jedno auto uderzyło chyba w znak drogowy, przechylony jest też słup energetyczny – poinformowała nas czytelniczka. – Na miejscu jest policja – dodała.

Zdjęcie potwierdzające to zdarzenie przesłał również nasz czytelnik.

– Na szczęście jest to zdarzenie kolizyjne – poinformował nas Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Wyglądało to faktycznie dość groźnie, ale nikomu nic się nie stało – dodał rzecznik.

Na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu.

Podziel się:

6 komentarzy

  1. Stałem na czerwonym obok tej kobiety, wjechała na czerwonym gdy było 5 sekund do końca, kierowca z focusa nawet nie miał szans na reakcje.

    • To trzeba było zatrzymać się i udzielić takiej informacji jako świadek bo kobieta twierdzi ze wjechała na zielonym i obok niej nikt nie stał …

  2. Brawo za tytuł artykułu!! Rzeczywiście istotna informacja, że ucierpiał słup.. Nieważne, że zderzenie było na tyle groźne, że szczęście w nieszczęściu, że kierowcom się nic nie stało.. Ten słup jest rzeczywiście najbardziej poszkodowanym w całej tej sprawie… Szkoda tego słupa…

    • Niektóre baby jeżdżą w 100 proc lepiej jak chłopy;);( wiem co mówię;)

      Dość często jeżdżę tą trasą i nie spotkałam jeszcze kobiety wciskajacej się na czerwonym świetle w stronę mostu;) tylko panowie się trafiają;)

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji