Zderzenie dwóch tirów z osobówką. Utrudnienia na drodze krajowej

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło w piątek w godzinach przedpołudniowych. W Wyszogrodzie zderzyły się dwa samochody ciężarowe i auto osobowe. Droga krajowa nr 50 jest częściowo zablokowana.

Wypadek miał miejsce około godziny 11.30 na DK-50.

– Po przybyciu na miejsce i przeprowadzonym rozpoznaniu okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych z samochodem osobowym marki Opel – informują strażacy z OSP Wyszogród. – W wyniku zderzenia, poszkodowana została kierująca samochodem osobowym. Kobiecie przed przybyciem Zespołu Pogotowia Ratunkowego została udzielona pierwsza pomoc przedmedyczna – dodają strażacy.

Na miejsce wypadku przybyła również Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 3 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.

Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku informuje, że utrudnienia z powodu wypadku są w Wyszogrodzie od ronda do mostu. Jak doszło do zdarzenia?

– Według wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu, kierująca pojazdem osobowym próbowała wykonać manewr skrętu. Za nią jechała ciężarówka, której kierowca najprawdopodobniej się zagapił i uderzył w osobówkę, przepychając ją na przeciwległy pas. Wówczas uderzyła w nią druga ciężarówka – wyjaśnia Jarosław Ostrowski.

W wyniku zderzenia, jeden z tirów wpadł do przydrożnego rowu, a kobieta doznała obrażeń i przewieziono ją do szpitala. Policja nie ma informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu.

Na DK 50 w miejscu wypadku wprowadzony jest ruch wahadłowy. Jedną ciężarówkę udało się już wyciągnąć z rowu, ale utrudnienia mogą jeszcze trochę potrwać. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji