Zderzenie auta z motocyklem. Cztery osoby poszkodowane

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotę po południu doszło do wypadku w miejscowości Karwosieki-Cholewice (gm. Brudzeń Duży).  Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Cztery osoby, w tym kierowca motocykla, zostały ranne.

6 maja około godziny 17.30 doszło do wypadku w miejscowości Karwosieki-Cholewice (gm. Brudzeń Duży). Zderzył się tam samochód osobowy marki Skoda oraz motocykl Suzuki.

Na miejscu działały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z JRG 1 w Płocku oraz OSP KSRG Sikórz.

– Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wsparciu w udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy ratowników z JRG nr 1 w Płocku oraz wsparciu psychologicznym osób poszkodowanych – tłumaczą strażacy z OSP KSRG Sikórz. – Następnie do działań dołączyły dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja z WRD w Płocku – dodają strażacy.

Kierujący motocyklem doznał urazu nogi i został przetransportowany do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Dwoje pasażerów oraz kierowca Skody, którzy uskarżali się na bóle klatki piersiowej oraz ból odcinka szyjnego kręgosłupa, również zostali zabrani przez ratowników do szpitala.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji