Zderzenie aut w Płocku. Na miejscu karetka, straż i policja

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

We wtorek około godziny 19 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu Al. Jachowicza z ul. 1 Maja w Płocku. Według świadka zdarzenia, konieczne było udzielenie kierującej autem pomocy medycznej.

10 kwietnia na skrzyżowaniu Al. Jachowicza z ul. 1 Maja w Płocku zderzyły się dwa samochody osobowe, marki BMW i Opel. Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna i karetka pogotowia.

– Kobieta z corsy ma udzielaną pomoc medyczną – napisał do nas czytelnik, przesyłając zdjęcia. – Z tego co zauważyłem, corsą jechała mama z córką. Kiedy wykonywały prawoskręt, w tył auta uderzyło BMW. To jednak pewnie ustali policja – wyjaśnił świadek zdarzenia.

Informację o zdarzeniu potwierdził dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.

– Zderzyły się dwa samochody osobowe, zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 18.56. Nasz zastęp wrócił już jednak do bazy – wyjaśnił dyżurny.

Podziel się:

3 komentarze

  1. Byłem dosłownie obok całego zdarzenia.Gdy BMW zaczęło przyspieszać nagle zaczęło “latać”.Pisk opon, uderzenie, i wysiadka kobiety z corsy.BMW zdołało tylko włączyć awaryjne, i do tej pory kiedy odchodziłem z miejsca zdarzenia nikt z nowej bajki nie wysiadł.Mój kolega dostał jakimś malutkim odłamkiem w oko, a drugi kolega dostał czymś w nogę.Owa córka kobiety z corsy po chwili wybiegła z samochodu z szokiem.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji