Zawodnik z Ukrainy w zespole Wisły Płock?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ostatnio Wisła Płock postawiła na nowych zawodników. Co prawda, Vitali Gemega jeszcze nim nie jest, ale na pewno dysponuje ogromnym potencjałem, aby dołączyć do płockiej grupy. Póki co, tylko trenuje z naszym zespołem, lecz kto wie, co będzie w przyszłości…

22-letni Ukrainiec będzie przez najbliższych kilka dni trenował z zespołem nożnej Wisły, po czym zostanie podjęta decyzja, co do jego ewentualnego transferu. Grający na pozycji skrzydłowego zawodnik w zeszłym sezonie występował w ekstraklasie Ukrainy, gdzie rozegrał 23 mecze. Trzeba przyznać, że jak na tak młody wiek jest to całkiem spora ilość rozgrywek. Wisła Płock nie podejmuje teraz konkretnych decyzji. Testuje zawodnika, aby uzyskać pewność, że jest on wart zakontraktowania.

Skoro już jesteśmy przy temacie zawodników, to warto również dodać, że swoje kontrakty z klubem przedłużyli wszyscy bramkarze Wisły. Zaliczają się do nich: Bartosz Kaniecki, Seweryn Kiełpin, Mateusz Kryczka oraz Arkadiusz Kurek.

Zespół w ostatnim czasie zyskał na sile personalnej. Miejmy nadzieję, że przełoży się to na jego wyniki końcowe. Czy Ukrainiec pozostanie w zespole Wisły? Na odpowiedź pozostaje poczekać, jednak jedno jest pewne – na pewno kadra jest zainteresowana jego osobą.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji