REKLAMA

Zatrzymano podejrzanego o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Grozi mu dożywocie

REKLAMA

W miniony weekend na terenie powiatu płockiego doszło do tragedii. Na terenie jednej z posesji znaleziono ciało mężczyzny. Aresztowano mężczyznę, który jest podejrzewany o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym.

Do tego zdarzenia doszło w piątek, 2 sierpnia wieczorem.

– Policjanci płockiej komendy otrzymali zgłoszenie o śmierci mężczyzny na terenie powiatu płockiego – informuje mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Po przyjechaniu na miejsce, policjanci w jednym z pomieszczeń domu znaleźli ciało mężczyzny, w domu znajdował się też właściciel posesji. Mundurowi już na wstępie stwierdzili, że do śmierci 62-latka mogły przyczynić się inne osoby – wyjaśnia.

Funkcjonariusze  przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady, zatrzymali również właściciela posesji. Jak się okazało, był pod wpływem alkoholu – został przesłuchany dopiero po wytrzeźwieniu.– W trakcie przesłuchania zatrzymany zasłaniał się niepamięcią, spowodowaną upojeniem alkoholowym. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego konsekwencją była śmierć mężczyzny z powiatu płockiego – tłumaczy mł. asp. Marta Lewandowska.

W niedzielę, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Płocku zdecydował o zastosowaniu wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 62-latkowi grozi kara dożywotniego więzienia. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową w Płocku.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, do zdarzenia doszło na terenie gminy Brudzeń Duży.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Toć to ja says:

  „Suweren” się bawi… w gminie Brudzen poparcie dla PiS sięga 75%…

  • ej ty says:

   A jak wyjaśnisz, że w Płocku wygrywa prezydent z PO z poparciem 70% a wczoraj facet rzucił się z mostu? Też powiązane, czy tylko tam?

 2. Anonim says:

  Gminna Brudzeń a dokładnie we wsi Zdziembórz

 3. halo says:

  Raczej nie Brudzen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU