Zaśpiewaj poezję i wygraj cenne nagrody!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już niebawem dobędzie się X Przegląd Poezji Śpiewanej pn. „BYĆ ARTYSTĄ”, zorganizowany przez Klub Osiedla Dworcowa Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej. Do wygrania cenne nagrody!

Klub Osiedla Dworcowa PSML-W organizuje X Przegląd Poezji Śpiewanej pn. „BYĆ ARTYSTĄ ”, który odbędzie się  26 października br.  o godz. 11 w Klubie. Przegląd kierowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich.

Konkurs ma na celu promowanie piosenki poetyckiej, rozwijanie zainteresowań uczestników formą poezji śpiewanej, a także stworzenie możliwości konfrontacji twórczości artystycznej, kształtowanie wrażliwości na piękno poezji śpiewanej, przybliżenie twórczości znanych twórców i integracja uzdolnionej artystycznie młodzieży.

Uczestnicy oceniani będą w dwóch kategoriach: gimnazjaliści i licealiści.

– W przeglądzie mogą brać udział soliści i duety (bez podziału na kategorie). Każdy wykonawca zaprezentuje dwa utwory – informują organizatorzy.

Wykonane mogą być wiersze oraz piosenki, które zostały opublikowane w książkach lub prasie literackiej. Do akompaniamentu może być  stosowany instrument muzyczny, mały zespół muzyczny lub podkład muzyczny na nośniku CD w formie audio.

– Uczestnicy korzystają  z własnych instrumentów muzycznych. My zapewniamy pianino i sprzęt nagłośnieniowy. Komisja oceniająca szczególną uwagę zwracać będzie na interpretację, warunki głosowe, muzykalność, wyraz artystyczny oraz na własne kompozycje – tłumaczą organizatorzy.

Werdykt jest ustalony w drodze wspólnej dyskusji i jest ostateczny. W przypadku równego podziału głosów, rozstrzyga głos przewodniczącego jury.

Zgłoszenia należy przesłać do 24 października br. na adres organizatora. Sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzygać będzie komisja powołana przez organizatora. Dla zwycięzców i uczestników organizator ufundował atrakcyjne nagrody i upominki.

Informacje o konkursie można uzyskać w Klubie Osiedla Dworcowa PSML-W, ul. Chopina 64A, telefonicznie 24 262-72-08 lub e-mailowo: dworc@psmlw.pl.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji