Od kilku miesięcy przymierzaliśmy się do pozyskania odpowiedniego partnera, aby móc zaproponować lokalnym przedsiębiorcom możliwość zareklamowania swoich usług w zdecydowanie szerszym obrębie, niż Płock czy nawet powiat płocki, gostyniński czy sierpecki. Udało się!

Postawiliśmy na doświadczenie radia KRDP, które swoim zasięgiem obejmuje interesujące nas obszary – od Włocławka po Pułtusk i od Mławy czy Sierpca na północy, aż do Łęczycy, Łowicza czy Sochaczewa na południu.

Gazeta PetroNews jest już mocno widoczna w powiecie płockim, częściowo sierpeckim i gostynińskim, no i w samym Płocku. Dodatkowo mamy silne fanpage i stronę internetową PetroNews.pl (dodatkowo wspieraną przez Plocman.pl oraz PlockCafe.pl), a także ekrany LCD w sklepach spożywczych, co pozwala mieć pewność, że lokalnie trudno zostać niezauważonym, reklamując się u nas.

Cena reklamy w takim zakresie jest adekwatna do zasięgów, niemniej postanowiliśmy przebudować naszą ofertę. Również KRDP przystąpiło do konstruowania atrakcyjnych pakietów radiowych, które za rozsądną kwotę oferują wprost nierozsądny zasięg.

I to nam się udało! Mamy przyjemność zaoferować przez najbliższe miesiące ABSOLUTNIE WYJĄTKOWĄ ofertę reklamową stworzoną wspólnie z radiem KRDP.

Teraz możesz w jednym miejscu zamówić reklamę, która ukaże się:

  • w radio (spot radio KRDP nagra dla Ciebie gratis) na obszarze, o którym wspominaliśmy na początku
  • na ekranach w sklepach spożywczych (spot zmontujemy dla ciebie gratis) z wyłączeniem reklam innego sklepu spożywczego
  • w internecie – na portalu PetroNews.pl w postaci banneru lub bannerów
  • w gazecie PetroNews – minimum w 2 wydaniach
  • dodatkowo – preferencyjne ceny na artykuł sponsorowany, który może wykorzystać nasze SocialMedia (Facebook, Twitter).

Jednym słowem, jest to mocna dawka skutecznej informacji, w cenie zaczynającej się od 599 zł netto.

Jeśli chcesz poznać wszystkie trzy pakiety, zadzwoń (tel. 508-658-962 lub 501-478-272) lub napisz: reklama@petronews.pl – prześlemy Ci ofertę!

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji